تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی:

وجود اشکال در میکروسویچ درب، خرابی تایمر یا برد کنترل، کار نکردن کلید‌های انتخاب، خرابی رله‌ی استارت موتور، وجود اشکال در فیوز حرارتی و موتور محرک برخی از شایع‌ترین عللی هستند که ممکن است سبب روشن نشدن ماشین ظرفشویی ‌گردند.

اگر ماشین ظرفشویی شما نیز در طول روزهای اخیر به مشکل روشن نشدن دچار شده است می‌توانید سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر این مشکل را از طریق تماس با کارشناسان ما و ثبت درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی ثبت نمایید.

تعمیر المنت ظرفشویی:

برای تعمیر المنت ماشین ظرفشویی نیاز به ابزار خاص خود دارد؛ این ابزار عبارتند از: المنت هیتر نو، پیچ گوشتی انبردست و حوله که بود یا نبود آن اختیاری است. پس از تهیه این ابزار، می‌بایست دوشاخه ماشین ظرفشویی از برق کشیده شده و شیلنگ آب را خارج کرد. در مرحله بعد ماشین ظرفشویی رو به پشت قرار داده می‌شود.

(از آنجا که المنت ماشین ظرفشویی معمولاً در پایین دستگاه است می‌بایست ماشین به شکلی قرار داده شود که دسترسی به پایین آن آسان باشد). دیگر مراحل تعمیر این بخش از دستگاه که توسط کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی انجام می‌پذیرد عبارت است از: خارج‌کردن صفحه زیرین، خارج کردن سنسور آنتی-فلود، خارج کردن پمپ و هیتر، جداسازی هیتر از لوله‌ها، جایگزین کردن هیتر و در نهایت راه‌اندازی مجدد ظرفشویی.

آموزشگاه فنی کارآمد سه دوره از کلاس های آموزشی الکترونیک (تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و هچنین یخچال و پکیج)را با موفقیت سپری کرده است با آموزش تئوری و عملی با تدریس سرکار خانم مهندس شهنازی که بیشتر روی تدریس عملی تاکید دارند و هدف جلب رضایت و موفقیت شما کارآموزان عزیز می باشد

آدرس سایت

دوره آخر کلاس های کارآمد در سال ۹۸–عزیزانی که علاقه مند هستند میتوانند وارد سایت شرکت کارامدار شوند  به قسمت آموزشگاه فنی و حرفه ای وارد شوند تا اطلاعات کافی به دست آورند.شرکت کارامدار در ضمینه تعمرات انواع بردهای الکترونیکی ازجمله لباسشویی و ظرفشویی و …همچنین آمزشگاه کارآمد دبا هدف آموزش تخصصی  در خدمت شما همطنان عزیز می باشد.

با ورود به سایت میتوانید با محتواهای مختلف ازجمله اخبار روز و مطالب متنوع آموزشی و اطلاعات مفید در مورد بردهای الکترونیک نهایت استفاده را ببرید.

با ارائه ی مدر ک معتبر و رسمی سازمان فنی حرفه ای کشور در خدمت عزیزانی که علاقه مند به الکترونیک هستند می باشد و هدف آموزشگاه جلب رضایت شما و موفقیت و پیشرفت روزافزون شما می باشد و شرکت در کلاس های آموزشی کارآمد شانس و فرصت طلایی می باشد.

#تعمیر لباسشویی #تعمیر ماشین لباسشویی# تعمیر لباسشویی ایندزیت #تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت #تعمیر لباسشویی آریستون # تعمیر ماشین لباسشویی آریستون #تعمیر لباسشویی بوش #تعمیر ماشین لباسشویی بوش #تعمیر ماشین لباسشویی آاگ #تعمیر لباسشویی کنوود #تعمیر ماشین لباسشویی کنوود #تعمیر ماشین لباسشویی ال جی #تعمیر ماشین لباسشویی دوو # تعمیر برد لباسشویی # تعمیر برد الکترونیک لباسشویی #تعمیر دستگاه لباسشویی #تعمیر ظرفشویی #تعمیر ماشین ظرفشویی #

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.