آموزشگاه فنی کارآمد

آموزشگاه فنی کارآمد

آغاز دوره ی دوم کلاس های آموزشی آموزشگاه  کارآمد

در آموزشگاه فنی کارآمد دوره ی اول کلاس های آموزشی با تدریس حرفه ای سرکار خانم مهندس شهنازی سپری شد و ۷ دی آغاز دوره ی دوم کلاس های آموزشی الکترونیک می باشد. ظرفیت کلاس های آموزشی تکمیل شد در صورت تمایل و استعداد و علاقه برای دوره ی سوم که ۲۸ دی آغاز می شود اقدام بفرمایید.

آموزشگاه فنی کارآمد

بعد از اتمام هر دوره و بعد از گرفتن آزمون با اراِیه ی مدرک معتبر سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور در خدمت شما کارآموزان و علاقه مندان الکترونیک می باشد.

سرکار خانم مهندس شهنازی به عنوان استاد کلاس های آموزشی به صورت تئوری و عملی تدریس میکنند ودر نهایت در جلسه ی آخر کارآموزان یک برد را تعمیر و تحویل می دهند.در نهایت روز آزمون به کارآموزان اطلاع داده می شود.

هدف شرکت فنی مهندسی کارامدار با تاسیس آموزشگاه ارائه ی تجربیات و بالا بردن سطح اطلاعات و تخصص علاقه مندان به الکترونیک می باشد.

آدرس سایت

عزیزانی که علاقه مند هستند میتوانند وارد سایت شرکت کارامدار شوند  به قسمت آموزشگاه فنی و حرفه ای وارد شوند تا اطلاعات کافی به دست آورند.شرکت کارامدار در ضمینه تعمرات انواع بردهای الکترونیکی ازجمله لباسشویی و ظرفشویی و …همچنین آمزشگاه کارآمد دبا هدف آموزش تخصصی  در خدمت شما همطنان عزیز می باشد.

با ورود به سایت میتوانید با محتواهای مختلف ازجمله اخبار روز و مطالب متنوع آموزشی و اطلاعات مفید در مورد بردهای الکترونیک نهایت استفاده را ببرید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.