آموزشگاه فنی کارآمد

آموزشگاه فنی کارآمد دو دوره از کلاس های آموزشی الکترونیک (تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و هچنین یخچال و پکیج)را با موفقیت سپری کزده است با آموزش تئوری و عملی با تدریس سرکار خانم مهندس شهنازی که بیشتر روی تدریس عملی تاکید دارند و هدف جلب رضایت و موفقیت شما کارآموزان عزیز می باشد.

آموزشگاه فنی کارآمد

آموزشگاه فنی کارآمد ۳ بهمن دوره ی سوم کلاس های آموزشی الکترونیک را آغاز میکند که ظرفیت کلاس های آموزشی این دوره تکمیل شده است و برای اینکه استاد شهنازی تسلط کامل روی کارکرد کارآموزان داشته باشد در هر دوره تعداد نفرات کم قبول میکند .

دوره چهارم و آخرین دوره ی سال ۱۳۹۸ در اسفندماه برگزار می شود که از هم اکنون علاقه مندان می توانند اقدام به ثبت نام کنند و از کلاس های مفید و عملی خانم مهندس شهنازی استفاده ببرند

آدرس سایت

عزیزانی که علاقه مند هستند میتوانند وارد سایت شرکت کارامدار شوند  به قسمت آموزشگاه فنی و حرفه ای وارد شوند تا اطلاعات کافی به دست آورند.شرکت کارامدار در ضمینه تعمرات انواع بردهای الکترونیکی ازجمله لباسشویی و ظرفشویی و …همچنین آمزشگاه کارآمد دبا هدف آموزش تخصصی  در خدمت شما همطنان عزیز می باشد.

با ورود به سایت میتوانید با محتواهای مختلف ازجمله اخبار روز و مطالب متنوع آموزشی و اطلاعات مفید در مورد بردهای الکترونیک نهایت استفاده را ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.