وضعیت لوازم خانگی در مشهد

لوازم خانگی
 

در شرایطی که شهروندان مشهدی از وضعیت بازار لوازم خانگی شاکی هستند ، رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد وضعیت این بازار را عادی اعلام می کند.

وضعیت بازار لوازم خانگی

در همین خصوص رضا رزقیان مقدم در خصوص وضعیت بازار لوازم خانگی با شروع ماه ربیع الاول گفت: با توجه به اینکه مشهد یک شهر مذهبی است و مردم و همشهریان از خرید کالاهای اساسی در این ایام ممانعت می کنند معمولا در این ایام وضعیت بازار کمی دچار رکود می شود ولی هر ساله با اتمام ماه محرم و صفر مراجعه شهروندان برای خرید بیشتر می شود و همین عامل باعث رونق بازار می شود.

افزاش قیمت

امسال در این زمان هم هیچ افزایش قمیتی در هیچ نوع کالایی نخواهیم داشت و معمولا اکثر شرکت ها با برگزاری جشنواره های فروش و تخفیف بازار کمی تکان خواهد خورد و خرید و فروش رونق خواهد گرفت این درحالی است که هیچ کمبودی در هیچ نوع از کالاها وجود ندارد ، ولی متاسفانه به خاطر نداشتن نقدینگی تقاضا خیلی زیاد نیست.

جشنواره

رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد گفت: ولی در همین جا اعلام می کنیم که از امروز با برگزاری جشنواره های فروش بازار در سطح وسیع آماده خدمت رسانی به مشتریان و متقاضیان است و من امیدوارم بتوانیم محیط خوبی را برای خرید مردم فراهم کنیم.

وی افزود: با شروع فصل سرما به جز چند درصد آنهم در کالای خاصی مثل بخاری که شیشه اش تعریف ارزی دارد و وارداتی است در هیچ گونه دیگر از هیچ کالایی افزایش قیمتی نداریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.