آموزشگاه فنی و مهندسی کارآمد

آموزشگاه فنی و مهندسی کارآمد

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزشگاه فنی و مهندسی کارآمد در زمینه ی آموزش تعمیرات برد های ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ..از نیمه ی دوم آذرماه آغاز میشود.

آموزشگاه فنی و مهندسی کارآمد با مهندسین و اساتید مجرب و حرفه ای با سالها سابقه در زمینه ی مهندسی تعمیرات بردهای الکترونیکی آماده ی آموزش به صورت تئوری و عملی به علاقه مندان می باشد.با ارائه ی مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای اولین بار در ایران در خدمت شما خانم ها و آقایان می باشد.

آزمون

آموزشگاه در پایان هر دوره، آزمون مربوطه از کارآموزان گرفته میشود و در صورت قبولی مدرک رسمی و معتبر فنی و حرفه ای به کارآموزان داده می شود. دوره های آموزشی به صورت فشرده در دوهفته می باشد .

موسسه فنی و حرفه ای

نیمه ی دوم آذرماه

شروع اولین دوره ی کلاس ها نیمه ی دوم آذرماه می باشد.علاقه مندان در اسرع وقت برای پیش ثبت نام اقدام بفرمایند. در ضمن بعد از اتمام دوره در صورت نیاز  شرکت کارامدار شما را پشتیبانی میکند. شرکت کارامدار در کنار آموزشگاه کارآمد در خدمت شما عزیزان می باشد.

آدرس سایت

عزیزانی که علاقه مند هستند میتوانند وارد سایت شرکت کارامدار شوند  به قسمت آموزشگاه فنی و حرفه ای وارد شوند تا اطلاعات کافی به دست آورند.شرکت کارامدار در ضمینه تعمرات انواع بردهای الکترونیکی ازجمله لباسشویی و ظرفشویی و …همچنین آمزشگاه کارآمد دبا هدف آموزش تخصصی  در خدمت شما همطنان عزیز می باشد.

با ورود به سایت میتوانید با محتواهای مختلف ازجمله اخبار روز و مطالب متنوع آموزشی و اطلاعات مفید در مورد بردهای الکترونیک نهایت استفاده را ببرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.