کارا مدار

شرکت فنی مهندسی

تعمیرات لباسشویی و انواع لوازم خانگی

................................................................................................................................................................................................................................................................................

تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل شما در سراسر تهران

یکی دیگر از خدمات تیم کارامدار تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی میباشد. ماشین ظرفشویی از لوازم خانگی کاربردی و مفید است که استفاده از آن اخیرا بسیار رواج پیدا کرده است، استفاده از ماشین ظرفشویی شستن ظرف ها را ساده و لذت بخش میکند، ممکن برای شما هم پیش آمده باشد که دستگاهتان دچار اختلالی شده و برای تعمیر ماشین ظرفشویی تان نیاز به سرویسکار پیدا کرده باشید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

اعزام سرویسکار به تمام مناطق تهران در کمترین زمان

تعمیرات لباسشویی , ظرفشویی , یخچال و ...

امکان اعزام سرویسکار خانم برای اولین بار در ایران

مزیت های تعمیر ظرفشویی در منزل

خدمات کارامدار برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما:

بعد مشاهده ی مشکلی در ظرفشویی خود در ابتدا با ما تماس بگیرید. مشاورین ما تلاش میکنند با توضیحاتی که شما میدهید مشکل دستگاه را پیدا کنند و اگر مشکلی جزئی بود راهکاری در اختیار شما قرار دهند که خودتان مشکل را حل کنید. اما اگر مشکل جدی باشد تکنسین های مجرب کارامدار در کوتاه ترین زمان با کلیه ی تجهیزات به منزل شما خواهند آمد و مشکل را در اسرع وقت حل خواهند کرد.

هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی:

هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی به ایتم های مختلفی بستگی دارد و بسته به میزان مشکل و تعداد قطعاتی که نیاز ب عویض یا تعمیر دارند برآورد خواهد شد.

تیم کارامدار مختخر است که همیشه با استفاده از با کیفی ترین قطعات منصفانه ترین هزینه ها را دریافت میکند برای اطلاع بیشتر در  مورد قیمت ها با ما در تماس باشید.