تصویر ۲ سارق میلیاردی انبار شرکت لوازم خانگی ! + عکس

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو کارمند یکی از شرکت های توزیع کننده لوازم خانگی خبر داد که طی چند ماه گذشته اقدام به فروش بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی از اموال متعلق به شرکت کرده بودند .

سرهنگ کرم یوسف وند در توضیح این خبر گفت: پرونده ای از کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان به دادخواهی نماینده حقوقی یک شرکت توزیع لوازم خانگی به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واصل شد که طی آن شاکی پرونده مدعی بود که دو نفر از کارکنان شرکت با سوء استفاده از عدم نظارت مستقیم در خصوص کالاهای داخل یکی از انبارهای شرکت، لوازم خانگی عودت شده از شهرستان ها را به دفتر مرکزی شرکت در تهران واصل نکرده و در ادامه اقدام به فروش آنها در سطح بازار کردند.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی مخفیگاه یکی از متهمین به نام فرشاد وی را دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند؛ فرشاد در همان تحقیقات اولیه صراحتا به همدستی همکار خود به نام جواد اعتراف کرد و عنوان کرد که تمامی سرقت ها را به کمک جواد انجام داده است؛ در ادامه جواد نیز پس از شناسایی مخفیگاهش دستگیر و در تحقیقات پلیسی صراحتا به فروش اموال شرکت در طول هشت ماه گذشته اعتراف کرد.

جواد در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از حدود هشت ماه قبل تاکنون با همراهی فرشاد اقدام به سرقت از شرکت نموده ام. برخی از لوازم را به مصرف شخصی رسانده و الباقی را در بازارهای سطح شهر تهران به فروش رساندیم.

سرهنگ کارآگاه یوسف وند در پایان گفت: با بررسی بعمل آمده، ارزش واقعی کالاهای سرقت شده بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام شده و متهمین با قرار قانونی در اختیار مقام محترم قرار گرفتند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.