برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران-تبریز

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران-تبریز از تاریخ پنجم تا هشتم شهریورماه سالجاری، از ساعت ۱۵ الی ۲۱ جهت بازدید متخصصین و عموم علاقه مندان و هموطنان دایر خواهد بود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران- تبریز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از ایسنا، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی خانگی ایران_ تبریز با شرکت استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم و البرز در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

نمایندگان کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا، فرانسه، آمریکا، انگلستان، ژاپن، چین و کره جنوبی نیز در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت.

محصولاتی نظیر  لوازم خانگی، فرش ماشینی، محصولات چوبی، انواع بلور و ظروف رومیزی، ظروف آشپزخانه، مبل، صوتی و تصویری، انواع هود، سینک و اجاق گاز، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی رنگ پوری الکترواستاتیک، انواع چرخ خیاطی، دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی، بالابر خانگی و ..  در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

 نمایشگاه فوق از تاریخ پنجم تا هشتم شهریورماه سالجاری، از ساعت ۱۵ الی ۲۱ جهت بازدید متخصصین و عموم علاقه مندان و هموطنان دایر خواهد بود.