اهدای لوازم خانگی

لوازم برقی

اهدای لوازم خانگی به زلزله زدگان آذرباییجان شرقی

زلزله ۵٫۹ ریشتری  جمعه ۱۷ آبان ماه در استان آذربایجان شرقی ۶ شهر و ۱۴۵ روستا شامل ۱۲۱۳۰۷ نفر را متأثر کرد که شهرستان های میانه، سراب، بستان آباد و هشترود در استان آذربایجان شرقی و شهرهای نیر، کوثر و سرعین در اردبیل از جمله این مناطق بودند.
با گذشت یک روز از وقوع زلزله ۵٫۹ ریشتری در آذربایجان شرقی، خبرها از اسکان همه زلزله زدگان و تداوم امدادرسانی به اهالی منطقه حکایت دارد و دستگاه های خدمات رسان فعالند.

کمک رسانی

اهدای لوازم خانگی و دام زنده ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام به زلزله زدگان آذربایجان شرقی
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اعلام کرد، در کنار امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری بین زلزله زدگان، این ستاد جهت جبران بخشی از خسارت های وارد شده به هموطنان آسیب دیده در زلزله آذربایجان شرقی و اردبیل به خانواده هایی که در این حادثه دام سبک خود را از دست داده اند دام زنده و به خانواده هایی که لوازم خانگی آنها آسیب جدی دیده است بسته های لوازم خانگی اهدا می کند.

ارائه خدمات

آمادگی صندوق بازنشستگی فولاد و ماشین سازی تبریز برای ارائه خدمات به زلزله زدگان
طی دستور مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد شرکت های ماشین سازی و ریخته گری تبریز مأمور رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان شدند.
به دنبال بروز این حادثه و ایجاد خسارات متعدد در مناطق زلزله زده و بر حسب دستور اکید وزیر کار، در ساعات اولیه جمعه، هاشمی منش مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد به مدیران شرکت های ماشین سازی و ریخته گری تبریز دستور داد تا به وضعیت زلزله زدگان رسیدگی نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.