کارا مدار

شرکت فنی مهندسی

تعمیرات لباسشویی و انواع لوازم خانگی

................................................................................................................................................................................................................................................................................

تعلیم تعمیرکار فنی با اعطای مدرک معتبر

تعلیم تعمیرکار فنی با اعطای مدرک معتبر

آموزشگاه فنی حرفه ای شهنازی با همکاری تیم کارامدار از معتبر ترین آموزشگاه های فنی تهران میباشد. که با اعطای مدرک معتبر فنی حرفه ای به کارآموزان تعمیرات لوازم خانگی بهترین انتخاب برای علاقه مندان به تعمیرات لوازم خانگی است.

فنی حرفه ای

چرا کارامدار بهترین انتخاب است؟

آموزشگاه فنی شهنازی تمامی مجوزهای مربوطه را به طور رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور را دریافت کرده است. دوره های این آموزشگاه شامل آموزش صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی به کارآموزان این رشته میباشد . همچنین مدرک معتبر فنی حرفه ای مورد تائید سازمان فنی حرفه ای کشور و وزارت کار کشور را نیز اعطا  میکند.

اگر دستی بر آتش تعمیرات لوازم خانگی دارید. این آموزشگاه در دوره ای دربازه زمانی کوتاه شما را در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی تبدیل به تکنسینی ماهر میکند. اگر هیچ گونه اطلاعاتی درحوزه تعمیرات لوازم خانگی ندارید و فقط به این شغل علاقه دارید  اصلا نگران نباشید. آموزشگاه فنی شهنازی به همراه تیم مجرب کارامدار برای مبتدی ها نیز دوره  هایی دارد. که در بازه ی زمانی مشخص از صفر تا صد کار را به علاقه مندان این رشته آموزش میدهد. شایان ذکر است که در پایان تمامی دوره ها مدرک فنی حرفه ای به کار آموزانی که در دوره ها شرکت کرده اند تعلق میگیرد. دوره ها شامل دوره های تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات لباسشویی , دوره های تخصصی تعمیرات ظرفشویی ,تعمیرات تخصصی یخچال های مختلف , دوره های تخصصی برای تعمیرات پکیج و … میباشند.

دلیلی که آموزشگاه را به بهترین انتخاب برای علاقع مندان به شغل تعمیرات لوازم خانگی تبدیل میکند امکان جذب نیرو در تیم کارامدا است. در واقع علاقه مندان به شغل تعمیرات لوازم خانگی میتوانند این اطمینان خاطر را داشته باشند که پس از اتمام دوره ی آموزشی و دریافت مدرک فنی حرفه ای معتبر خود میتوانند در مجموعه کارامدار یا دیگر مجموعه ها در این حوزه استخدام و شروع به کار کنند.

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

با ما تماس بگیرید.